מאמרים

אודישנים לפרסומותבכל מקבץ פרסומות ישנן לא מעט פרסומות, אם אתם מעוניינים לקחת חלק באותן פרסומות ולהיכנס לעולם הדוגמנות דעו שגם אתם יכולים לעשות זאת. גם אתם יכולים להיות דוגמנים שמופעים בפרסומות! בכדי לדגמן בפרסומות יש צורך לעבור קודם כל אודישנים לפרסומות.

אודישנים לפרסומות – איך נרשמים?

ניתן להירשם אל אודישנים לפרסומות לבד, דרך פרסומים שונים באינטרנט או בעיתון. ברוב המקרים תתבקשו לשלוח מספר תמונות ולציין פרטים אישיים, לאחר מכן יתקשרו לזמן אתכם אל אודישנים לפרסומות. דרך נוספת היא דרך סוכנות דוגמנות, בכדי לעבוד אצל סוכנות דוגמנות תצטרכו קודם כל לעבור אודישנים לסוכנות דוגמנות ולחתום איתם על חוזה עבודה ורק אז הם ישלחו אתכם אל אודישנים לפרסומות השונות שעובדות איתם - אודישנים לילדים, לנוער או לבוגרים.

כיצד תעברו אודישנים לפרסומות?

בכדי להתקבל אל אודישנים לפרסומות צריך להיראות טוב, לא צריך להיות מלכת היופי אך צריכים להיראות מספיק טוב כדי שירצו לצלם אתכם למטרת פרסום. מעבר למראה צריך עוד כמה תכונות הנבדקות במהלך אודישנים לפרסומות ועל כך עליכם לשים דגש כאשר תגיעו אל אודישנים לפרסומות.

לפני אודישנים לפרסומות לכו לישון מוקדם גם כדי שתגיעו בזמן לאודישנים וגם כדי שלא תגיעו עייפים. בחרו בגדים שנראים עליכם טוב, בגדים שנוח לכם ללבוש ואתם אוהבים ללבוש אותם. אל תשנו סגנון לבוש במיוחד עבור האודישן, לכו עם מה שאתם רגילים ללבוש. אם את לא רגילה לחבוש כובעים אל תחבשי אחד כזה במיוחד לאודישן, אם אתה רגיל לנעול נעלי ספורט אל תגיע בנעליים אלגנטיות ולא נוחות לאודישן. כשאתם לבושים בלבוש שנוח לכם אתם נראים הכי טוב.

במהלך אודישנים לפרסומות ישימו לב לתחושת החוסר נוחות שלכם ואינכם רוצים שיפרשו אותה לא נכונה. לא צריך להגזים וללבוש טרנינג אך גם לא צריך להגזים ולהגיע עם החליפה מהבר מצווה שלך.

ביום אודישנים לפרסומות צאו מוקדם מהבית ופנו את שאר היום, גם על מנת שלא תהיו לחוצים במקרה של עיקוב באודישנים וגם בכדי שאם תתקבלו ויהיה צורך שתישארו זמן נוסף במקום תוכלו להישאר. הגיעו כרבע שעה לפני הזמן שקבעו לכם, עמידה בזמנים הוא נושא חשוב בכל הנוגע לצילומי פרסומות, כל דקת צילום היא יקרה ואין צורך לבזבז סתם כסף בגלל שהדוגמן מאחר.

השתדלו להיות קלילים ולענות בכנות על השאלות שתשאלו במהלך אודישנים לפרסומות, במהלך האודישנים בודקים מעבר למראה גם האם הדוגמן הוא אדם שיהיה נוח לעבוד איתו.