מאמרים

101 דרכים לעוף משעשועון


101 דרכים לעוף משעשועון

התוכנית 101 דרכים לעוף משעשועון היא עולם המשחקים והצחוקים החדש של עופר שכטר. זוהי התוכנית הראשונה מתוך סדרה של תוכניות אקסטרים חדשות שצריכות להגיע אל הטלוויזיה שלנו. בתוכנית החדשה, מתחרים המתמודדים השונים בשאלות טריוויה בנושאים שונים. בדומה לשעשועונים אחרים, בכל פעם מי שנפסל "זוכה" לעוף בצורה שונה ומפחידה יותר.

עופר שכטר מנחה מתאים

עופר שכטר הוא אולי המנחה הכי מתאים להנחות את 101 דרכים לעוף משעשועון. עופר שכטר אוהב צחוקים, הוא חסר רחמים ואין לו עכבות. רק ככה אפשר להתאכזר כל כך לאנשים ועדיין להיקרע מצחוק... בכל תוכנית, עופר שכטר הולך למצוא דרך חדשה ומקורית להעיף אנשים מהשעשועון.


יצירתיות בהפקה

בכל תוכנית, אנשים שייפסלו יעופו בצורה חדשה. את חלקם ירה טיל לשמיים, חלקם יפלו לתוך מים, חלקם יסתובבו במהירות מדהימה, חלקם יבכו, חלקם יתחננו על חייהם וחלקם פשוט יתייאשו. אחרי שאתה קשור, אין דרך חזרה, בטח לא עם עופר שכטר. מן הבחינה הזו, 101 דרכים לעוף משעשועון היא ריאליטי לכל דבר, במהלכה כל מתמודד ייאלץ להתמודד עם הפחדים הגדולים ביותר שלו.


אקסטרים בטלוויזיה

101 דרכים לעוף משעשועון אינה תוכנית האקסטרים היחידה שנראה בקרוב בטלוויזיה. תוכנית בשם "וויפאאוט" צפויה גם היא לעלות בקרוב, בערוץ 10 – בהנחייתם של 2 הטאלנטים המבטיחים טל ברמן ואביעד קיסוס. יכול להיות גם שב"רשת" מיהרו להעלות לאויר את 101 דרכים לעוף משעשועון כדי ליצור אפקט ראשוניות מסוים. העניין הוא שמדובר בטרנד שלם, ויש עוד כמה תוכניות כאלו בדרך... עם ישראל רוצה אקסטרים.


טיפים לנרשמים

כמה טיפים לנרשמים לתוכנית 101 דרכים לעוף משעשועון: לא צריך להיות גאונים, זה לא הקטע של התוכנית. צריך לבוא באנרגיות חיוביות לחוויה של פעם בחיים. רוב התוכנית מצולמת בחו"ל, כך שכבר הרווחתם טיסה חינם לחו"ל. כדאי לבוא עם חבר או חברה וכדאי לבוא משוחררים. בסופו של דבר, ההפקה מחפשת אנשים מחויכים, עם רגש ועם הומור עצמי. בדומה לתוכנית "לעוף עם המיליון" – גם אם מפסידים, זוכים לחוויה מטלטלת!