מאמרים

שלוש


שלוש - ערוץ 2

להיות רווקה בישראל זה לא דבר קל, ככל שגיל עולה כך גם הדודה, האבא, האימא וכמובן הסבתא מציקים ושואלים "נו, מה יהיה? מתי תתחתני?" לכי תסבירי להם שהבחור האחרון שחשבת שהוא נחמד הסתבר לך שהוא קצת מוזר אחרי שביקש שתשלמי על הארוחה שאכלתם ואז לקח את הכסף שהשארת כטיפ למלצרית לעצמו, והבחור שלפניו פשוט לא התקשר כי אמרת לו שיש לך שיער חום בהיר והוא החליט שאת יותר מדי בלונדינית בשבילו. לא קל..

כמה בנות שעוד לא התייאשו ישתתפו בתוכנית חדשה בשם – שלוש. שלושת הבנות מגיעות לתוכנית במטרה למצוא אהבה.

מאקו

שלוש – מה הולך להיות בתוכנית?

שלוש היא סדרה דוקומנטרית על שלוש בנות במסע אחר חיפוש אהבה. הבנות יכירו את הגברים בכל פרק היכרות מעמיקה, כל אחת מהן תבחר מי הם הגברים שימשיכו איתה במהלך הסדרה.
את הסדרה ילווה וינחה אסי עזר הידוע בכישרונו לעניין ולהקסים את הסובבים. כולנו מקווים שבסוף הסדרה כל הבנות ימצאו את שחיפשו ויהיו מאושרות ומאוהבות.


שלוש – הבנות

שלוש בנות שמגיעות ממקומות שונים בארץ, בגילאים שונים, עובדות בעבודות שונות ולא הכירו לפני הסדרה מגיעות לחפש אהבה. שלוש הבנות ייהנו מליווי צמוד של מצלמות במהלך ההיכרויות עם גברים על מנת שכולנו נוכל לראות (גם סבתא שלי) כיצד מוצאים היום אהבה.


שלוש הבנות הן:

מאיה רובין - מאיה היא בת 36, מתגוררת בהרצליה. ביום יום היא עובדת בחברת "יפעת" ומעבר לכך היא גם דוגמנית ושחקנית. מאיה גרה שלוש עשרה שנה בארצות הברית וחזרה לארץ במטרה אחת – למצוא אהבה. מאיה מעדיפה גבר ישראלי, אחד שיכיר את הארץ טוב, יאהב לטייל, יכיר את התרבות הישראלית ויחזיר אותה קצת למה שכל כך התגעגעה אליו כשהייתה בארצות הברית.

שרית גומז - שרית היא בת 30 מתגוררת בגבעת שמואל, עורכת דין. שרית חונכה בבית דתי. היא נישאה בגיל עשרים וארבע לדני גומז וכאשר הייתה בהריון בעלה נהרג במלחמת לבנון השנייה, כיום בנה בן חמש. שרית היא בחורה חייכנית ומלאת שמחת חיים, היא מחפשת בחור מסורתי או אחד שיכבד את המסורת שלה.

קים בוסי - קים היא בת 23 מתגוררת בתל אביב, עובדת בטלוויזיה כתחקירנית. אביה הוא סופר ואימה היא קואצ'רית. היא גדלה בשכונת התקווה בתל אביב, לפני הצבא הייתה פעילה בתנועת הצופים ובצבא הייתה קצינה. קים מחפשת בחור המחובר למדינת ישראל, בחור בוגר ועצמאי שיהיה להם כיף ביחד.