מאמרים

עספור 3


הכול אודות עספור 3 :

כבר בקיץ הקרוב העונה של עספור 3 תעלה לאוויר. מדובר על העונה האחרונה לסדרה המוצלחת אשר מסתיימת בעקבות העובדה שיוצרי הסדרה חתמו עסקה עם קשת והם עוזבים את הוט, עסקה זו באה יד ביד .

העונה השנייה כבר בפתח ואנחנו יכולים לצפות ללא מעט מהלכים מצד החבורה השנויה במחלוקת. אנחנו יכולים לראות כיצד רומנים רוקמים עור וגידים, כיצד הדמויות בסדרה מבצעות מצד אחד מהלכים גאוניים ומצד שני מהלכים מטופים אשר עלולים לעלות להם ביוקר. אנחנו נראה כיצד החברים מוצאים עצמם מול דילמות גדולות הן בתחום העסקי והן בתחום האישי וכמובן שכל זאת תוך יצירת טלוויזיה טובה.

עספור 3
תמונה: יחץ הוט.

מדוע כדאי לראות עספור 3 ?

העונה של עספור 3 אמורה לחתום את שתי העונות הראשונות וגם אם לא עקבתם אחרי העונות הקודמות תוכלו לשחות כמו דג במים במהרה. מדובר על סדרה קליטה אותה יוצרים שני אנשים מוכשרים במיוחד. מה שהופך את הסדרה למיוחדת ומוצלחת כל כך היא העובדה שמדובר באנשים כמוני וכמוך, בעובדה שמה שקורה בסדרה עצמה יכול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו בחיים. הסדרה מספרת על חובות ועל הקושי העצום שלנו להתקיים במדינה בכבוד. ברגעים רבים בסדרה אנחנו יכולים לראות כיצד הצורך לשרוד מביא את הגיבורים בתוכנית לפשע.


מה קרה בעונות שקדמו לעונה עספור 3 ?


עספור 3 עוד לא עלתה לאוויר וכבר אנחנו יכולים לראות שהיא מדוברת יותר מתוכניות שנמצאות כבר עכשיו באוויר. מדובר על אחת מהסדרות המצליחות בטלוויזיה הישראלית ואין ספק כי היא שמה את יוצריה על המפה.
הסדרה עספור מספרת למעשה על חבורת אנשים אשר נלחמים על שטח נדל"ן בלב העיר ירושלים. בשטח עצמו יש אוטובוס בו הם נפגשים יחד ומבלים את זמנם אך השקט שלהם מופר כאשר הם מגלים שידיים רבות מנסות לתפוס את הנכס.

השטח עצמו נמצא בחוב לא קטן וכדי שיוכלו להמשיך ולהחזיק אותו בידם, על החבורה לסגור את החוב במהרה. סגירת החוב הופכת עד להרה למסע של פשע אשר מוביל כל אחד ואחת מהחבורה למקומות שונים. חלקם מתאהבים, חלקם עולים וחלקם נופלים, אך לאורך כל העונות הם נשארים יחד ומנסים להציל את מה שאור להפוך אותם לעשירים באופן חוקי.

חבורת החברים מבינה מהר מאו שלא ניתן לגעת בפשע בצורה עדינה, עד מהרה הם מוצאים עצמם מסתבכים מול אנשי פשע כבדים ואף אחד מן החבורה מתאהב באשתו של אחד מהם.