מאמרים

מחוברות 3


כל מה שרציתם לדעת על מחוברות 3:

הסדרה מחוברות 3 תעלה לאוויר בקרוב אונו יכולים לצפות לעוד עונה מסקרנת של נשים חזקות ושונות בנוף הישראלי. כאשר העונה הראשונה של הסדרה עלתה לאוויר היה עוד ספק לגבי סיכויי ההצלחה של, אך כאשר היא תפסה תאוצה ואנשים הבינו את הפוטנציאל הייחודי של סדרה מסוג זה, הרייטינג עלה והובטחו עוד עונות רבות ומוצלחות לאחריה.

התוכנית עוסקת בחמש נשים, חלקן מוכרות יותר וחלקן מוכרות פחות. הן מתעשות במשך שמונה חושים את חייהן במשך כל יום באמצעות מצלמה אישית. הן מחויבות לצלם לפחות שעה אחת בכל יום את מה שהן בוחרות.

חלקן בוחרות לצלם את חייהן האישיים, חלקן את המקצועיים, חלקן בוחרות לדבר אל המצלמה כמו אל יומן וידיאו וחלקן מתעדות את החיים בביתן. העורכים בוחנים את החומרים המעניינים יותר ומעניינים פחות ומהם בוחרים מה לשדר. בסופו של דבר נוצרת תוכנית אמיתית, ייחודית ושונה בנוף הטלוויזיה הישראלית.


אז מה קרה בעונות שקדמו לעונה של מחוברות 3?

בעונה הראשונה נחשפנו בפעם הראשונה למה שהיווה תקדים לעונות הבאות. חבורת נשים אמיצה שהחליטה ללכת עד הסוף עם יומני הוידיאו ולהציג לנו את חייהן. דנה ספקטור הייתה אולי הדמות השנויה ביותר במחלוקת וזאת משום שנגעה בנושא רגיש כל כך כמו בגידה ופרידה מבן הזוג.

אנשים רבים לא קיבלו את זה טוב אך מה שהפך את התוכית לעוד יותר מעניינת היא העובדה שדנה ספקטור בחרה להיות כנה עם עצמה והקהל בבית, לחשוף את הרגשות שלה בכל מה שנוגע להתאהבות ברן שריג וללכת בעקבות הלב.

אפשר לשפוט אותה לכאן או לכאן, אך היא בהחלט עשתה לתוכנית יחסי ציבור שלא מהעולם הזה, בתקופה ההיא כולם דיברו על דנה ורן ואין ספק שעד היום לא שוכחים לה את זה.
בעונה השנייה אנו נחשפים לדמויות חדשות ומסקרנות לא פחות. מיקה קרני הזמרת היא אולי השונה מכולן, ננה שרייר, דינה אברמסון העיתונאית, הילי עמנואל ושיר נוסצקי. מדובר על נשים ייחודיות וכל אחת מהן מציגה עולם ומלואו משלה.

למה כדאי לראות את העונה של מחוברות 3?

את העונה של מחוברות 3 מומלץ לראות כי מדובר על סדרת הריאליטי הכי מיוחדת שנראתה עד עתה בטלוויזיה. מדובר על יומני וידאו אישיים אשר מתארים אנשים בחיי היום יום שלהם בצורה הכנה ביותר. באיזו עוד הזדמנות תהיה לכם האפשרות לחתור לנפשה ולחייה של עיתונאית ידועה או לחיי זמרת ישראלית ידועה?