מאמרים

כוכב נולד 11


מעריצים נרגשים של התכנית האהובה שמלווה אותנו מזה כבר עשר שנים, מצפים לקראת העונה הבאה - כוכב נולד 11. התכנית כוכב נולד היא כבר שם דבר בעולם הטלוויזיה והריאליטי בישראל, רבים חולמים להגיע אל במות כוכב נולד כדי לגעת בחלום – להיות כוכב.

כמו בכל עשרת העונות הקודמות, אנו צופים כוכבים חדשים, צעירים ומוכשרים בהפקה הבאה של כוכב נולד 11, ואנו רק מקווים ומצפים לחוויה. בכל תכנית של כוכב נולד פגשנו לא רק באנשים עם חלום, אלא גם באנשים עם סיפור, חלקם אפילו נוגעים ללב במיוחד. לפני תחילתה של העונה כוכב נולד 11, אנו מייחלים לאותם רגעים טלוויזיוניים מרגשים של מועמדים עם משפחותיהם וחבריהם, בחוויה שזוכים לה אולי רק פעם אחת בחיים.

כוכב נולד 11 – מי זוכה בתואר הנכסף?

בתחילתה של כל עונה, וכן גם בעונה הקרובה - כוכב נולד 11, נפתח באודישנים. הקהל בבית נהנה לצחוק ממבחני במה גרועים, להתרגש מקול שיר של זמר או זמרת שמתגלים, ונהנה לפגוש שוב בשופטים, באינטראקציה המעניינת ביניהם ומהניהול השובב של צביקה הדר.לאחר בחירת המועמדים בשלבי האודישנים הראשונים, הזמרים הנותרים עוברים מסכת ניפוי נוספת בכדי לברור את נבחרת כוכב נולד 11 הסופית. הנבחרת מתכוננת ומתאמנת בעזרתם של מומחים שמלווים את התכנית ובוחרים בכל שלב שיר חדש לביצוע.

לאחר שנבחרת כוכב נולד 11 תבחר, תתחיל התחרות האמיתית. כל ביצוע יתקיים על במות מפוארות ומול קהל חי. בנוסף, בעונה האחרונה הצטרפה ועדה של זמרים ואמנים מוכרים מתעשיית המוסיקה בישראל בכדי להעניק חוות דעת נוספת ולסייע להחלטת שופטי כוכב נולד. אנו מניחים כי הועדה תסייע גם בעונה הבאה של כוכב נולד 11.

כמו כן, מובן כי בשלב הסופי בו נותרים שלושת המתמודדים האחרונים, מתקיים לו גמר כוכב נולד בהפקה מושקעת ומפורסמת. מי שאחראי לבחור את הכוכב הנולד הבא של ישראל יהיה דווקא הקהל. הצופים מצביעים מהבית וגורמים למתמודד החביב עליהם להפוך לזוכה העונה.משם מתחילה לכל המתמודדים הדומיננטיים תקופה מרשימה של עשייה בתחומים שונים בתעשיית הבידור. ישנם כאלו שנרשמה להם הצלחה גדולה וכאלה שנעלמו מן המסכים. אין ספק כי התכנית כוכב נולד מאפשרת ופותחת את הדלת למוכשרים הצעירים.