מאמרים

הרשמה לדה וויס


גם אתם יכולים.. הרי כל כך הרבה פעמים אמרו לכם שאתם שרים יפה, כל כך הרבה פעמים אמרו לכם שחבל שאף אחד לא שומע עד כמה אתם שרים יפה. בכל פעם שאתם צופים בדה וויס אתם מדמיינים איך אתם הייתם שרים, איך אתם הייתם עומדים על הבמה, איך המנטורים היו מסתובבים אליכם ואיך הם היו מתווכים בנים מי מבניהם יהיה המנטור שלכם.

הגיע הזמן שתתחילו לפעול כדי שהחלום הזה יתגשם, הגיע הזמן שתבצעו הרשמה לדה וויס.

למה כדאי לבצע הרשמה לדה וויס?

אם נולדתם עם היכולת לשיר, אתם אוהבים לשיר ויודעים שגם האחרים אוהבים לשמוע אתכם שרים אז כנראה שנולדתם להיות זמרים. הרשמה לדה וויס זו ההזדמנות שלכם לפרוץ לעולם המוזיקה הישראלית, זו ההזדמנות שלכם לקבל את החשיפה שאתם רוצים לקבל כזמרים.דה וויס היא תוכנית מצליחה שצופים רבים ואנשי מוזיקה רבים אוהבים לצפות בה, החשיפה הרבה של המתמודדים הוא משהו שאי אפשר לתאר אותו. כל זמר מוצלח שיבצע הרשמה לדה וויס יכול לפתוח בקריירה מצליחה.

הרשמה לדה וייס – איך זה עובד?


קודם כל כדי לבצע הרשמה לדה וויס עליכם לעבור את גיל שש עשרה. כל מי שעבר את גיל שש עשרה יכול להירשם לתוכנית – אם טרם הגעתם לגיל המבוקש המתינו בסבלנות עוד כמה שנים, הזמן רק יעשה טוב לכם ולקול שלכם.

הרשמה לדה וויס די דומה להרשמה לשאר תוכניות הריאליטי. הרשמה לדה וויס נערכת בשלב הראשוני דרך האינטרנט. עליכם להיכנס אל אתר של הרשמה לדה וויס, שם עליכם להכניס את הפרטים האישיים שלכם לצלם את עצמכם שרים לקליפ קצר.

מה קורה אחרי הרשמה לדה וויס?


לאחר שתבצעו הרשמה לדה וויס באתר עליכם להמתין בסבלנות לתשובת ההפקה, ההפקה שומעת את כל המתמודדים ששלחו את פרטיהם ומחליטה את מי לזמן לאודישנים מתקדמים.

המועמדים שביצעו הרשמה לדה וויס ומוזמנים לאודישנים מתקדמים מגיעים לאודישנים מול אנשי הפקת תוכנית שם הם עוברים אודישנים מוקדמים. מי שמצליח לעבור אודישנים אלו זוכה לעמוד על הבמה המיוחדת ולשיר מול ארבעת הכיסאות המסובבים של המנטורים.

הדרך אומנם נראית ארוכה - מביצוע הרשמה לדה וויס ועד מעמד השירה מול המנטורים, אך היא משתלמת! המתמודד המתרגש שעומד על הבמה יכול לזכות ולראות את אחד (או כמה) הכיסאות מסתובב כשעליו יושב המנטור המחייך שבחר בו זה עתה לנבחרת שלו.