מאמרים

הרשמה לאקסטרים מייקאובר ישראל


הרשמה לאקסטרים מייקאובר ישראל:  כל הפרטים בפנים

התוכנית אקסטרים מייקאובר היא ללא כל עוררין אחת מן ההצלחות הגדולות של השנים האחרונות בתחום תוכניות הריאליטי בארצות הברית. התוכנית, שהחלה בפורמט אמריקאי של רשת ABC, אספה צוות של חמישה מעצבים מיומנים ביותר, אשר בראשם עומד מנהל הצוות טיי פנינגטון, ויחד הם משפצים בתים ברחבי אמריקה. מאז שעלתה התוכנית ב- 2003, שודרו כבר עשר עונות מצליחות, כאשר כל עונה מתמקדת בחלק אחר של ארצות הברית מן הסתם.

הצוות המקצועי משפץ בתים למשפחות אשר זקוקות לבית אחר, שימלא את הצרכים של אותה המשפחה בצורה הרבה יותר טובה מאשר המצב בו חיו עד עתה. בארץ החליטו לקחת את התוכנית ולהפוך אותה לפורמט ישראלי מקומי. הנה לכם כל הפרטים על ההרשמה לאקסטרים מייקאובר ישראל, התוכנית אשר עומדת לכבוש את מסכי הטלויזיה בארץ ממש בקרוב ואת ליבם של צופי הטלויזיה במדינת ישראל.

הרשמה לאקסטרים מייקאובר ישראל, למה זה כדאי?


הרשמה לאקסטרים מייקאובר ישראל וההשתתפות בתוכנית אמנם עולה למשפחה בפרסום ובחשיפה של סיפורה האישי אל מול עיניהם של אזרחים של מדינה שלמה, אך היא טומנת בחובה מספר יתרונות משמעותיים ביותר לכל הדעות:
• בראש ובראשונה המשפחה המשתתפת זוכה בבית מגורים חדש, אשר מתאים לכל צרכיהם.
• שנית, המשפחה מקבלת סיוע כלכלי אדיר גם בדמות בית חדש, וגם בדמות מתנה אשר מעניק צוות התוכנית למשפחה.
• שלישית, ההרשמה לאקסטרים מייקאובר ישראל וההשתתפות בתוכנית אמנם מצריכה חשיפה רבה של המשפחה, אך החשיפה יכולה להעניק להם גם יתרונות בדמות סיוע ממקורות אחרים או מהקהילה.

הרשמה לאקסטרים מייקאובר ישראל, מה הקריטריונים?


ההרשמה לאקסטרים מייקאובר ישראל מצריכה עמידה במספר קריטריונים. ראשית, בית המשפחה צריך להיות בית קרקע ולא דירת מגורים. שנית המשפחה אשר מעוניינת להשתתף בתוכנית צריכה להיות משפחה מיוחדת, אשר חייה לא היו קלים, שמאחוריה יש סיפור מרתק, וכי הבית בו היא גרה אינו תואם את הצרכים. משפחה זו צריכה להיות כנה, פתוחה ומוכנה לדבר על חייה, ולהיות מוכנה לפתוח את ביתה ואת סיפורה לצופים.