מאמרים

דפי ממו לעסקים


דפי ממו - תזכוריות
 
לזכור הרבה...
.
ככל שעוברות השנים, אנחנו מקבלים על עצמנו עוד ועוד סוגי אחריות. מתחתנים, קידום בעבודה, אחר כך מגיעים הילדים והדרישות מאיתנו רק הולכות וגדלות. לא פלא שהזיכרון הולך ודועך ואנחנו יכולים לשכוח שמחר יום נישואים, או ששבוע הבא יש ביקורת במשרד שלנו. הדרך הטובה והפשוטה ביותר לזכור כל מה שאנחנו צריכים לזכור וזאת בעלות זעומה יחסית, הם דפי ממו.
 
מהם דפי ממו
דפי ממו הם דפים קטנים, שמטרתם הינה לכתוב עליהם בנקודות דברים שאנחנו חייבים לזכור לבצע ורוב הסיכויים שנשכח אם לא נכתוב אותם עליהם. מכאן למעשה שמם של הדפים "ממו" – זכרון בשפה האנגלית. דפי הממו הם בכוונה קטנים וזאת כדי שנוכל לתלות אותם בכל מקום שיהיה לנו נגיש כמו על המקרר, הדלת או המחשב במשרד. למעשה לדפי הממו ישנם אין ספור שימושים כגון, הבטחנו לאמא שנביא לה ביום שבת את הקופסאות שנשארו אצלנו, אם כך נכתוב זאת על דף ממו שנשאיר על דלת היציאה וכך אין סיכוי שנשכח אותם לפני שנצא מהבית. או לדוגמא אם הבוס במשרד ביקש להגיש לו דוחות חשובים עד סוף היום, אך אנחנו עדיין באמצע מטלה חשובה אחרת, נרשום זאת לעצמנו על גביי דף ממו ונתלה על המחשב, כך אין סיכוי שנשכח לבצע זאת לפני שנצא הביתה.
 
סוגי דפי ממו
כיום קיימים אין ספור סוגי דפי ממו. הפשוטים ביותר הם דפי ממו לבנים בתוך מעמד. בנוסף גם קיימים דפי ממו בצבעים שונים, ואפילו דפי ממו סטיק בגדלים משתנים עם דבק דו צדדי אשר משמשים להדבקת הפתקית ממו על גבי משטחים שונים כמו הדבקת תזכורית בתוך מחברת וזאת במידה ואנחנו רוצים להשאיר הערה, אך שלא תהיה על הדף עצמו ותהיה ניתנת להסרה. דפי ממו קיימים גם בצורות שונות ובמתקני אחסון מעוצבים.
 
דפי ממו כמוצר פרסומי
דפי ממו הינם מוצרים שימושים מאוד והכרחיים בכל משרד, מפעל ,בית עסק או בשימוש פרטי, דבר זה מהווה הזדמנות מצויינת למיתוג דפי הממו עם הפרסום והלוגו שלנו.
דפי ממו עם מיתוג הינם מוצר בתקציב נמוך עם תועלת רבה אשר תזכיר ללקוחותכם את קיומכם ותחזק את המותג שלכם.
 
לחברת טקסס מוצרי פרסום ומתנות יש מגוון גדול וסוגים רבים וטובים של דפי ממו, תזכוריות, ממו סטיק, קוביות נייר, בית ממו ועוד מוצרי נייר רבים שעליהם ניתן למתג את הלוגו שלכם.